92934
 • FABRİKA RESİMLERİMİZ

 • SICAK YÜN YIKAMA VE PRESLEME

  SICAK YÜN YIKAMA

  TEFRİK BANDI

  PRES ÖNCESİ SON KALİTE KONTROL

  YÜN PRESLEME İŞİ

  SICAK YÜN YIKAMA
  TEFRİK BANDI
  PRES ÖNCESİ SON KALİTE KONTROL
  YÜN PRESLEME İŞİ
 • MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ


            2018 Yılında Kurulan Fabrikamız  20 yıllık Deri Kimya hammadde tedarikçiliği ve 25 yıllık Yün yıkama  tecrübesi ve uzman kadrosu ile 23.000 mt kare alanında 30 kişilik çalışan personel sayısı ile günlük sıcak yün yıkama 40 ton olmak üzere yüzde % öz sermaye ile yatırım yaparak Uşak Karma Organize 6.Cd No:71 adresinde hizmet vermektedir.
      Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

   

 • FİRMAMIZ HAKKINDA


          Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği Sıcak Yün Yıkama sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır.Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, sıcak yün yıkama sayesinde  sizlere daha iyi hizmet hazırlıyoruz.

   

 • UŞAK HAVA DURUMU


  Uşak
  35°

  Per  36°

  Cum  35°

  Cts  29°

  Paz  29°

  Pts  32°

  Sal  33°
 • FABRİKA İLETİŞİM ADRESİ

  İletişim Bilgileri

X